top of page

pája & Tomáš

Ondru jsme si vybrali na základě doporučení přátel, mezi kandidáty bylo v jeho fotografiích něco, co u ostatních nebylo a co nám imponovalo. Role fotografa na podobných akcích je velmi obtížná - musí zachytit všechny důležité okamžiky a zároveň tím nesmí nikoho rušit či obtěžovat, což Ondra zvládl výborně a čehož si velmi vážíme. Naopak u focení skupinek a stylizovaných svatebních fotografií měl výborné nápady, které výsledek posunuly zase o něco dále. I nyní si u prohlížení fotek uvědomujeme, jaké jsme měli štěstí, Ondra je profesionál s vstřícným a velmi lidským přístupem.

svatební fotografie - romantika
svatební fotografie - svíčky

jana & honza

Svatební fotky pro nás byly velmi důležité, proto jsme rádi, že je nám nafotil právě Ondra. Od začátku do konce s ním byla skvělá domluva, jeho přístup byl kamarádský a zároveň velmi profesionální. Všichni svatebčané říkali jaký je to sympaťák;-) Focení bylo pěkně uvolněné, měl spoustu skvělých nápadů, a také se snažil vyhovět i našim představám a měl s námi pevné nervy;-). A fotky? To je prostě pecka!

kulinářské cesty

Lukáš hejlík:

"... Téměř šestiset stránková bichle je opravdu nádherně vyvedená, má úžasné fotky od ondry kodrase a Ivety Kulhavé. ..."

foto: ondra kodras

Produktová fotografie - kulinářské cety
svatební fotografie - hostina

eliška & standa

Ondra je velmi dobrý fotograf a zároveň skvělý člověk. Strávil s námi skoro celý svatební den a úplně přirozeně mezi nás zapadl. Je milý, pohotový, usměvavý a přátelský, což potvrdili i naši hosté, kteří mi zpětně říkali, že jsme měli moc fajn fotografa.

Dobrých svatebních fotografů je hodně, ale fotografů, co pohotově donesou chybějící talířky na svatební dort, je málo. Možná jen jeden:) Značka: Nádherné svatební fotky samozřejmostí:)

prague cuisine

dominic james:

"Kniha Prague Cuisine nabízí kulinářskou cestu poznání. Nádherné fotografie a popisky často dosud neobjevených kulinářských destinací vzbudí mezi gurmány touhu je prozkoumat a na vlastní kůži prožít atmosféru těchto gastronomických pokladů. ..."

foto: ondra kodras

svatební fotografie - pohoda

káťa & jiří

Fotograf Ondra pro nás byl volbou číslo 1 od chvíle, kdy jsme poprvé viděli fotografie z jeho tvorby. Svatební focení a jeho výsleky nejen že naplnily naše velká očekávání, ale svým profesionálním přístupem si vysloužil uznání a kladné hodnocení i svatebních hostů, tedy nezávislých pozorovatelů stejně tak poté všech, kdo měli tu čest shlédnout naše svatební fotografie. Ondra je při své práci nenápadný, ale ve chvíli, kdy je třeba, objeví se vždy na pravém místě a jednotlivce i dav si umí zorganizovat jako opravdový profesionál. Díky jeho přístupu, ochotě, vstřícnosti a mnoha dalším detailům v průběhu našeho dne je nám už nyní jasné, kdo bude fotit naší zlatou a diamantovou svatbu.

Vlaďka & Pavel

Každý očekává od svatebních fotek něco jiného, my máme zdokumentováno přesně to, co jsme od svatby očekávali - radost, veselí, dojetí, ale hlavně velkej mejdan!!!

 

Takhle by měl vypadat svatební fotograf. empatickej, milej, nevlezlej, vtipnej a všude včas pro správnej záběr. 

Vladka & Pavel, FB-21.jpg
bottom of page